Љишке културне вечери

"Љишке културне вечери" биће у знаку програма посвећених образовању најмлађих, промоцији рада библиотеке, завичајним писцима и ствараоцима.
Први дан посвећен је промоцији рада образовних установа и библиотеке као подршке на том путу, образовања најмлађих. Очекујемо радионицу за децу са принцезом Аном као и наступе најмлађих чланова КУД-а "Љиг, затим и драге госте из Осечине са њиховом "Библиотеком позоришних чудеса". Други дан и централни догађај посвећен је најави промена назива библиотеке са оснивањем легата Милована Данојлића. Гости те вечери биће истакнути књижевник Матија Бећковић и глумац Петар Божовић.

Последњег дана пред почетак Косидбе на Рајцу окрећемо се традицији и завичају кроз промоцију књиге Драгише Божића "Село се весели", изложбу Радославке Лазић "Тишина камена ТиквАрт", представљање рубрике "Грађани пишу" уз наступ КУД-а "Љиг".
Пратите садржај на: