ВЕЧЕ СЕЋАЊА УЗ ХАРФУ

Одржано вече сећања:  35 година од смрти глумице Гордане Косановић. Подсетили смо се лика и дела наше завичајне глумице, њене каријере и запажене успехе у Немачкој. Летња сцена у дворишту библиотеке коју ћемо уредити, носиће име ове глумице , која је коначни дом нашла у селу Дићи надомак Љига, као  уметнички простор за игру и стварање.  Малишани  из  вртића "Каја"оживели су поново бајковите ликове у представи "Чаробна крила". Полазници  летње радионице харфе мр Дијане Сретеновић придружили су  нам се са својим музичким програмом. Седам харфинисткиња приказало је сву лепоту звука једног од најкоплекснијих али и најлепших инструмената. Посетиоци су били одушевљени абијентом библиотеке, разним врстама уметности које су се претапале и допринеле лепоти догађаја.

( кликом на слику отварате албум са фотографијама)