ЉИШКЕ КУЛТУРНЕ ВЕЧЕРИ 2023

ljiskeveceriПред нама су "Љишке културне вечери" очекују нас програми посвећени образовању, љубитељима уметности и фолклора. Првог дана, 10. јула,  одржаће се радионица медијске писмености и Ликовна колонија. Радионицу програма Сазнај и разазнај одржаће библиотекарка Валентина Поповић. За љишке сликаре, предавање ће одржати истакнута рестаураторка Слађана Динић Ђорђевић, а о савременим тенденцијама младих уметника говориће Маријана Аруновић. Другог дана представиће нам се предшколска установа "Каја", док ће о српским великанима говорити Александра Нинковић Ташић. Среда је резервисана за све поштоваоце традиције и фолклора. У четвртак, 13. јула, нас очекује представљање часописа "Каплари", а потом ће уследити промоција књиге Валентине Поповић "Дигитални алати".