ЗАВРШНО ВЕЧЕ ЉИШКИХ КУЛТУРНИХ ВЕЧЕРИ

Иза нас су још једне Љишке културне вечери. Започели смо их са радионицом медијске писмености, Ликовном колонијом, представљањем вртића "Каја" уз српске великане и Звездобројце Александре Нинковић Ташић. Уз традицију и фолклор уживали смо у играма КУД-а "Љиг". Последње вече Каплари, професори, ученици, сарадници библиотеке и представљање рада установе, кроз промоцију књиге наше библиотекарке Валентине Поповић. О књизи су говорили директор библиотеке Драган Радовановић, који је истакао важност објављивања стручне публикације, док је Мирко Марковић, као издавач испред Интернет клуба, говорио о важности примене дигиталних алата у пракси а затим и доприносу науци истраживачким радом. Сарадница библиотеке и лектор Маријана Неговановић Обрадовић истакла важност рада у локалној заједници, повезивању образовних радника и библиотекара у реализацији пројеката који доприносе неговању културе читања.