OД ЧИТАЊА СЕ РАСТЕ

Гости наше библиотеке били су ученици школе у Славковици са својом учитељицом Љиљаном Иконић. Ђаци од првог до четвртог разреда су имали прилику да виде одељење за одрасле, где су уз нашу презентацију о дневнику читања разговарали о важности читања и шта су све научили док су водили своје дневнике читања. Причали су о својим талентима, интересовањим а неке показали на делу. Најмлађи предшколци за то време су имали радионицу цртања на Дечјем одељењу.

Други део нашег дружења подразумевао је читање занимљивих делова из дневника школараца а потом и квиз за ученике четвртог разреда: Од читања се расте- Јасминке Петровић. Растали смо се уз обећање чешћег виђања и сарадње, са собом су понели и плакат са QR кодом презентације а неки су искористили прилику и пронашли следећу књигу за читање!

кликом на слику отварате албум са фотографијама